Skip to main content
 • Home
 • Протидія корупції
 • Протидія корупції

  З жовтня 2020 р. у Фонді енергоефективності впроваджена та діє Антикорупційна програма, розроблена на основі та відповідно до вимог законодавства України у цій сфері.

  Завдання Антикорупційної програми – запобігання, своєчасне виявлення та рішуче припинення будь-яких проявів корупції в діяльності Фонду.

  Успішна реалізація Антикорупційної програми дає змогу підвищити рівень довіри кредиторів, донорів, заявників, кінцевих бенефіціарів, інших ділових партнерів до Фонду, створити привабливі умови для співпраці з Фондом, а також збільшити  прозорість та значно покращити ефективність діяльності Фонду.

  Антикорупційна програма державної установи «Фонд енергоефективності» на 2023-2025 роки


  Повідомити про корупцію

  Фонд енергоефективності співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

  Викривачі, їх близькі особи перебувають під захистом держави.

  Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» для повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону можуть бути використані внутрішні, регулярні або зовнішні канали.

  Ви можете залишити повідомлення, яке містить фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» та Антикорупційної програми працівниками Фонду, які можуть бути перевірені, за такими внутрішніми каналами:

  Ви маєте право залишити анонімне повідомлення. При цьому таке повідомлення буде розглядатись, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

  Для більш детального вивчення ситуації і всебічного розгляду Вашого повідомлення, пропонуємо Вам вказати інформацію про себе та свої контактні дані для того, щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

  Додатково інформуємо, що повідомлення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб та працівників Фонду, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.