Перейти до основного вмісту
 • Головна
 • Інформаційні матеріали
 • Інформаційні матеріали

  У цьому розділі розміщено інформаційні матеріали, розроблені Фондом енергоефективності з метою поширення інформації про програму “Енергодім”.

  Зокрема це відео, буклети, брошури, банери для друку тощо.

  Переглянути матеріали

  Для кого?

  Ці матеріали, перш за все, будуть корисними для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

  Представники органів місцевого самоврядування, територіальних громад можуть використовувати ці матеріали для проведення  роз’яснювальної роботи зі співвласниками багатоквартирних будинків щодо впровадження енергоефективних заходів у житловому секторі.

  Для чого?

  Матеріали допоможуть простіше пояснити зміст програми “Енергодім”, можуть використовуватися у соцмережах, на сайтах громад або як роздаткові матеріали (флаєри, буклети), для популяризації енергоефективних заходів завдяки розміщенню постерів, плакатів, білбордів, сітілайтів тощо в місті\будинку.   

  Також матеріали можуть поширюватись серед співвласників будинків під час загальних зборів або ж для презентації програми “Енергодім” тощо. 

  Наголошуємо, що інформація про програму «Енергодім» має виключно соціальне спрямування і не має на меті отримання матеріального прибутку.

  Правила використання матеріалів:

  1. Змінювати зображення і відеоматеріали заборонено, крім тих, на яких є місце для інформації про громаду.

  Громади можуть додати власний логотип та свої контакти в роздаткові матеріали, які розробив Фонд. 

  Приклади таких матеріалів можна знайти в папці Матеріали для громад. Для отримання всіх вихідних матеріалів у векторі необхідно звернутись до відділу сталого розвитку на електронну адресу: rozvytok@eefund.org.ua

  2. Про використання матеріалів з логотипами Фонду в комерційних цілях читайте в положенні про логотипи.

  3. При розміщенні матеріалів на офіційних сайтах - зазначати, що матеріали розроблені Фондом енергоефективності та робити посилання на сайт установи: https://eefund.org.ua/. За умови поширення матеріалів в соціальних мережах — додавати тег @Фонд енергоефективності та хештег #Енергодім у публікації.

  З питань використання інформаційних матеріалів Фонду енергоефективності ви можете звертатися до відділу сталого розвитку на електронну адресу: rozvytok@eefund.org.ua