Перейти до основного вмісту
 • Партнери
 • Банки-партнери
 • Банки-партнери

  Інформація про банки-партнери ДУ "Фонд енергоефективності"

  то

  Рішенням Дирекції ДУ "Фонд енергоефективності" від 19 серпня 2019 року АБ УКРГАЗБАНК відібрано в якості банка-партнера для реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків "Енергодім". Договір про співпрацю з АБ УКРГАЗБАНК підписано 21 серпня 2019 року. 

  Заявки до участі в Програмі "Енергодім" приймають усі відділення АБ УКРГАЗБАНК


  ба2

  Рішенням Дирекції ДУ "Фонд енергоефективності" від 1 червня 2020 року АТ КРЕДОБАНК відібрано в якості банка-партнера для реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків "Енергодім". Договір про співпрацю з АТ КРЕДОБАНК підписано 24  червня 2020 року. 

  Заявки до участі в Програмі "Енергодім" приймають усі відділення АТ КРЕДОБАНК


  1

   

  Рішенням Дирекції ДУ "Фонд енергоефективності" від 22 січня 2021 року АТ КБ ПриватБанк відібрано в якості банка-партнера для реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків "Енергодім". Договір про співпрацю з АТ КБ ПриватБанк підписано 4  лютого 2021 року. 

  Заявки до участі в Програмі "Енергодім" приймають усі відділення АТ КБ ПриватБанк


  1

   Рішенням Дирекції ДУ "Фонд енергоефективності" від 5 квітня 2021 року АТ "Ощадбанк"  відібрано в якості банка-партнера для реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків "Енергодім". Договір про співпрацю з АТ "Ощадбанк" підписано 14 квітня 2021 року. 

  Заявки до участі в Програмі "Енергодім" приймають усі відділення АТ "Ощадбанк"