Банки-партнери

Вибір банку-партнера

За умовами Програми «Енергодім», ОСББ необхідно вибрати для співпраці один банк-партнер Фонду.

Відкриття рахунку

У цьому банку ОСББ має відкрити рахунок — саме на нього будуть надходити грантові кошти. Також через будь-яке відділення банку-партнера ОСББ можуть подати Заявку на участь у Програмі «Енергодім».

Подача заявки

Банки-партнери Фонду: АБ «Украгазбанк», АТ «КРЕДОБАНК», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», АТ КБ «Глобус»

Банки-партнери Фонду

Рішенням Дирекції ДУ «Фонд енергоефективності» від 19 серпня 2019 року АБ УКРГАЗБАНК відібрано в якості банку-партнера для реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». Договір про співпрацю з АБ УКРГАЗБАНК підписаний 21 серпня 2019 року.

Заявки на участь у Програмі «Енергодім» приймають усі відділення АБ УКРГАЗБАНК.

Рішенням Дирекції ДУ «Фонд енергоефективності» від 1 червня 2020 року АТ КРЕДОБАНК відібрано в якості банку-партнера для реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». Договір про співпрацю з АТ КРЕДОБАНК підписаний 24  червня 2020 року.

Заявки на участь у програмах «Енергодім» і «ВідновиДІМ» приймають усі відділення АТ КРЕДОБАНК.

Рішенням Дирекції ДУ «Фонд енергоефективності» від 5 квітня 2021 року АТ «Ощадбанк» відібрано в якості банку-партнера для реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». Договір про співпрацю з АТ «Ощадбанк» підписаний 14 квітня 2021 року.

Заявки на участь у Програмі «Енергодім» приймають усі відділення АТ «Ощадбанк».

Наразі Ощадбанк не приймає заявки за Програмою «ВідновиДІМ».

Рішенням Дирекції ДУ «Фонд енергоефективності» від 22 січня 2021 року АТ КБ ПриватБанк відібрано в якості банку-партнера для реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». Договір про співпрацю з АТ КБ ПриватБанк підписаний 4 лютого 2021 року.

Заявки на участь у програмах «Енергодім» і «ВідновиДІМ» приймають усі відділення АТ КБ ПриватБанк.

Рішенням Дирекції ДУ “Фонд енергоефективності” від 16 серпня 2023 року АТ «КБ «ГЛОБУС» відібрано в якості банка-партнера для реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків “Енергодім”. Договір про співпрацю з АТ «КБ «ГЛОБУС» підписано 5 вересня 2023 року.

Заявки до участі в Програмах “Енергодім” та “ВідновиДІМ” усі відділення АТ «КБ «ГЛОБУС»