Банки-партнери

За умовами Програми «ВідновиДІМ», ОСББ має відкрити рахунок в одному з банків-партнерів Фонду — саме на нього будуть надходити грантові кошти. Також через будь-яке відділення банку-партнера ОСББ можуть подати Заявку на участь у Програмі.

Банки-партнери Фонду у процесі реалізації Програми «ВідновиДІМ»: АБ «Украгазбанк», АТ «КРЕДОБАНК», АТ КБ «ПриватБанк», АТ КБ «Глобус»

Банки-партнери Фонду

Рішенням Дирекції ДУ «Фонд енергоефективності» від 19 серпня 2019 року АБ УКРГАЗБАНК відібрано в якості банку-партнера для реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». Договір про співпрацю з АБ УКРГАЗБАНК підписаний 21 серпня 2019 року.

Заявки на участь у Програмі «Енергодім» приймають усі відділення АБ УКРГАЗБАНК.

Рішенням Дирекції ДУ «Фонд енергоефективності» від 1 червня 2020 року АТ КРЕДОБАНК відібрано в якості банку-партнера для реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». Договір про співпрацю з АТ КРЕДОБАНК підписаний 24  червня 2020 року.

Заявки на участь у програмах «Енергодім» і «ВідновиДІМ» приймають усі відділення АТ КРЕДОБАНК.

Рішенням Дирекції ДУ «Фонд енергоефективності» від 22 січня 2021 року АТ КБ ПриватБанк відібрано в якості банку-партнера для реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». Договір про співпрацю з АТ КБ ПриватБанк підписаний 4  лютого 2021 року.

Заявки на участь у програмах «Енергодім» і «ВідновиДІМ» приймають усі відділення АТ КБ ПриватБанк.

Рішенням Дирекції ДУ “Фонд енергоефективності” від 16 серпня 2023 року АТ «КБ «ГЛОБУС» відібрано в якості банка-партнера для реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків “Енергодім”. Договір про співпрацю з АТ «КБ «ГЛОБУС» підписано 5 вересня 2023 року.

Заявки до участі в Програмах “Енергодім” та “ВідновиДІМ” приймають усі відділення АТ «КБ «ГЛОБУС»