18 липня фахівці Фонду енергоефективності провели круглий стіл щодо вдосконалення нормативно-правової бази, що регулює комплексну термомодернізацію будівель.
Разом з представниками провідних інститутів та організацій, експерти обговорили якість стандартів та вимог, з якими стикатимуться сервіс-провайдери в роботі з Фондом ЕЕ. На думку фахівців, українські будівельні норми та стандарти потребують перегляду та змін для забезпечення системного підходу до термомодернізації застарілого житлового фонду.
«Програма Фонду ЕЕ для багатоквартирних будинків суттєво розширить ринок енергоефективних послуг та заходів, тому корективи до вже існуючої нормативно-правової документації, створення синхронізованих положень та економічно обґрунтованих вимог нормативних документів, необхідно розпочинати вже зараз», – підкреслив Єгор Фаренюк, технічний директор Фонду ЕЕ.
Крім фахівців технічного та юридичного відділів Фонду ЕЕ, в роботі круглого столу взяли участь представники Міжнародної фінансової корпорації (IFC), ДП «Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій», ДП «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва», КиївЗНІЕП, Danfoss, Директорату енергоефективності Мінрегіону, Офісу підтримки та впровадження реформ Мінрегіону, керівники КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва».
***
Нагадаємо, програма Фонду ЕЕ передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі: 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний» http://bit.ly/31MLxwr
Раніше друга група викладачів-енергоаудиторів розпочала навчання у Львові: http://bit.ly/32wj2ne