Як ОСББ може направити виправлені документи заявки до Фонду: нові умови Програми

ОСББ може направляти Заявки та/або супровідні документи до них, виправлені згідно з зауваженнями Фонду, безпосередньо до офісу Фонду енергоефективності, тобто оминаючи посередників банки-партнери (за умовами Програми «‎Енергодім»‎ в редакції  від 30 липня 2020 року).

Перелік супровідних документів до Заяв на кожному з етапів участі, можна знайти в Додатках 6-10 Порядку дій Програми «‎Енергодім»‎ .

Такі документи представники ОСББ можуть надсилати засобами поштового зв’язку (операторами поштового зв’язку), кур’єром тощо. Повний перелік організацій, віднесених до операторів поштового зв’язку можна побачити ТУТ.

Співвласники самостійно обирають спосіб подання таких документів на адресу Фонду. Адреса, на яку мають бути подані документи: державна установа «Фонд енергоефективності» вул. Жилянська 72а, місто Київ, Україна, 01033.

Фонд не забороняє передавати документи з виправленнями (доопрацьовані документи) через банки-партнерів. Тобто, ОСББ самостійно можуть обрати як саме надіслати документи з виправленнями: напряму до Фонду або через банк-партнер.

Важливо! ОСББ повинні пам’ятати, що Фонд, як отримувач документів, не може оплачувати кур’єрські послуги.

Щоб документи “не загубилися” дорогою до Фонду, можна за бажанням скористатися послугами тих операторів поштового зв’язку, які дають можливість під час відправлення пакету документів, скласти їх повний опис.  

Разом із виправленими документами доцільно відправити супровідний лист у довільній формі, із переліком виправлених документів та/або назву додаткових документів, що будуть направлені до Фонду вперше.

А ще  — ОСББ повинно дізнатися в оператора поштового зв’язку про конкретну дату отримання/вручення документів адресатом. Адже датою подання доопрацьованих документів вважається дата їх отримання Фондом.