Запрошуємо на форум «Енергоефективність та відновлення житлового сектору: можливості, практика та перспективи»

Коли: 15 лютого 2024 року (10:00 — 13:30)

Де: Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, вхід 1А, конференц-зал 1

Реєстрація для участі: https://my.pe.com.ua/registration/6 

Промокод для безкоштовної реєстрації на форум та виставку: ENERGY 


15 лютого під час Міжнародної будівельної та інтер’єрної виставки KyivBuild Ukraine
відбудеться форум Фонду енергоефективності.

Учасники заходу обговорять процес реалізації програм Фонду — «Енергодім» і «ВідновиДІМ», а також окреслять шляхи допомоги ОСББ, які беруть участь у цих ініціативах. Представники ОСББ, які вже завершили проєкти у межах програм Фонду, поділяться власним досвідом термомодернізації багатоповерхівок та ремонту будинків, пошкоджених внаслідок війни.

Хто може приєднатися до програм Фонду? Які можливості вони надають? Як підготувати необхідні документи? Де шукати додаткові джерела фінансування? Як розрахувати орієнтовну вартість проєкту? Відповіді на ці та інші запитання нададуть фахівці Фонду та профільних організацій. 

10:00 — 10:15 — привітання учасників, вступні слова

10:15 — 11:00 — дискусія «Енергомодернізація багатоповерхівок в умовах війни: можливості та практичні аспекти» (спікери — технічний директор Фонд енергоефективності Дмитро Сирих, перша заступниця міського голови Новояворівська Галина Джулай, заступниця директора Центр енергоефективності м. Миколаєва Валентина Іщенко, голови правління ОСББ «Парусний 7А» з м. Миколаїв та ОСББ «Соломія-2016» з м. Дрогобич).

10:100 — 11:45 — дискусія «Відновлення багатоквартирних будинків, пошкоджених внаслідок військової агресії росії: виклики та можливості» (спікери — фінансовий директор Фонд енергоефективності Микола Ільїнов, голова Фонду «Сприяння» (м. Харків) Юлія Самойлова, співзасновник, керуючий партнер Центру житлового фонду та розвитку підприємств м. Миколаїв Юрій Гусаков, голова правління ОСББ “Тургенівська, 66-Б” з м. Ірпінь Валентин Тищенко).

11:55 — 12:55 — дискусія «Додаткові фінансові інструменти та можливості для реалізації заходів за програмами Фонду енергоефективності» (спікери — радник з питань енергетики проєктів «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S2I) в Україні» та «Енергоефективний район міста Львова» GIZ GmbH Ігор Божко, перша заступниця голови правління ГЛОБУС БАНКу Олена Дмітрієва, радник-консультант з питань енергоефективності, екології та розвитку громад асоціації «Енергоефективні міста України» Сергій Кошарук, перша заступниця міського голови Новояворівська Галина Джулай, співзасновниця, керуюча партнерка Центру житлового фонду та розвитку підприємств м. Миколаїв Тетяна Тимошина, в. о. директора КП «Фонд модернізації та розвитку житлового фонду міста Києва» Олександр Деніс).

У межах дискусії відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між Фондом енергоефективності та КП «Фонд модернізації та розвитку житлового фонду міста Києва».

13:05 — 13:20 — семінар «Технічні вимоги програм Фонду» (спікер — начальник відділу підтримки клієнтів та супроводу проєктів Фонду енергоефективності Тарас Оборонов).

Програма заходу у процесі формування, можливі зміни. За оновленнями програми стежте на сайті за посиланням: http://tinyurl.com/ys5372hw