16-17 травня проходить 2-денний спільний з’їзд  регіональних консультантів IFC та ЄС / ПРООН

Тренінг для регіональних консультантів організований спільно Проектом «Фонд енергоефективності України» (імплементується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), GIZ, та Проектом ПРООН “Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для сталих енергоефективних рішень” (HOUSES).

16 травня зі вступним словом до учасників зустрічі виступила директор Фонду енергоефективності Юлія Головатюк-Унгуряну. Ключовою темою порядку денного 16 числа стало обговорення проекту Програми та внутрішніх процедур Фонду.

17 травня робота з регіональними консультантами присвячена імплементації Програми Фонду, проект якої опублікований на сайті Фонду та знаходиться на громадському обговоренні.

Учасниками обговорення також виступили фінансовий директор Вячеслав Коваль та технічний директор Єгор Фаренюк. Вже зараз до Фонду активно надходять пропозиції щодо співпраці від представників ОСББ, органів місцевого самоврядування, асоціацій.

Тренінг для регіональних консультатів

В кожному регіоні України працюють регіональні консультанти IFC: саме вони допоможуть ОСББ з’ясувати усі нагальні питання, проконсультують з приводу процедури подання Заяв на участь в проектах Фонду енергоефективності та будуть супроводжувати проект протягом часу реалізації. А завдання регіональних консультантів ПРООН – допомогти ініціативним групам створити ОСББ, а також організаційно допомогти нещодавно створених ОСББ, – зауважила Юлія Головатюк-Унгуряну.

Учасники зустрічі також обговорили досвід координації проектів і співпраці та спілкування в регіонах, поточний стан роботи, розподіл компетенцій та інше.

Знайти контакти радника IFC у Вашому регіоні можна знайти на сайті Фонду енергоефективності за цим посиланням.

Інформація про регіональних радників ПРООН за цим посиланням.

Нагадаємо, що письмові зауваження і пропозиції до проекту Програми можна надсилати до 20 травня 2019 року на електронну адресу info@eefund.org.ua з темою листа “Проект програми Фонду енергоефективності”.