Фастівська міська рада затвердила Програму підтримки ОСББ, які реалізовують проекти з енергоефективності

Станом на жовтень 2020 року 22 місцеві програми підтримки сприяють та фінансово допомагають співвласникам багатоквартирних будинків впроваджувати заходи з енергоефективності за умовами Програми «Енергодім».

15 жовтня 2020 року міська рада Фастова затвердила Програму відшкодування частини суми кредитів, залучених ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження та термомодернізації багатоквартирних будинків на 2020-2021 роки

Міська рада Фастова підтримує спільноти відповідальних співвласників багатоквартирного будинку, які розуміють, що утримання багатоквартирного будинку справа власників квартир.

Якщо місцеве ОСББ є учасником Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім», то з міського бюджету відшкодовується частина суми кредиту, залученого на реалізацію заходів з енергоефективності, передбачених Програмою Фонду.

Відшкодування частини суми кредиту здійснюється одноразово у розмірі до 15% суми кредиту на впровадження енергоефективних заходів за одним кредитним договором.

«Програма регулює механізм відшкодування частини суми кредитів, залучених ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження і термомодернізації багатоквартирних будинків, поліпшення комфорту мешканців міста Фастова та підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків за рахунок коштів міського бюджету» — йдеться у Програмі.

Фінансове забезпечення реалізації заходів Програми передбачається здійснювати за рахунок коштів міського бюджету до 15% від суми кредиту, виходячи з його реальних можливостей та пріоритетів на умовах співфінансування.

«Програма є цільовою, орієнтована на підвищення енергоефективності в житлово-комунальному господарстві та зменшення фінансового навантаження на мешканців житлових будинків, в яких проводяться заходи з енергозбереження за кредитні кошти» — коментують фахівці сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ виконавчого комітету Фастівської міської ради..

Деталі Програми та деталі участі в ній, можна уточнювати у фахівців відділу  з питань енергозбереження, енергоефективності та екології та/або сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ

 

Нагадуємо, що у липні цього року Фастівська міська рада та Фонд енергоефективності підписали Меморандуми про співпрацю.