Історії успіхуPost->IDНовини

Історія успіху: ОСББ у Миколаєві відновлюється завдяки Програмі “ВідновиДІМ”

ОСББ з Миколаєва щиро радіє, адже їхні будинки, пошкоджені внаслідок російської агресії, отримали нове життя завдяки програмі “ВідновиДІМ” Фонду енергоефективності. Їхня історія – це лише один із багатьох успішних прикладів того, як ця програма допомагає українцям відновлювати свої домівки.

ОСББ “Люмера” – це три будинки, яким понад 100 років і які пережили 2 світові війни. Внаслідок обстрілів рф два з цих будинків отримали пошкодження даху та фасаду від вибухової хвилі. Мешканці будинків були змушені шукати допомоги з відновлення своїх осель, адже вони стали небезпечним для проживання.

Про програму “ВідновиДІМ” ОСББ “Люмера” дізналися від інших ОСББ, які вже розпочали ремонтні роботи у своєму будинку. Звернувшись до Фонду енергоефективності, вони отримали всю необхідну інформацію та допомогу в оформленні заявки.

Після ретельної перевірки будинки були визнані такими, що відповідають вимогам Програми. Їм було виділено грант на ремонтні роботи у розмірі близько 350 тис грн, який покрив 100% їхньої вартості.

“Ми дуже вдячні Фонду енергоефективності за цю Програму”, – говорить Маргарита Федорович, голова ОСББ “Люмера”. – Завдяки “ВідновиДІМ” ми зможемо повернутися до свого дому та жити в безпеці та комфорті. Також вдячні місцевому громадському проєкту Центру розвитку житлового фонду за  консультації, завдяки яким ми швидко підготували всі необхідні документи”.

Історія цього ОСББ є чудовим прикладом того, як програма “ВідновиДІМ” допомагає українцям відновлювати свої домівки та життя після руйнівних наслідків війни. Завдяки цій програмі тисячі людей зможуть повернутися до своїх громад та розпочати відбудову країни.