Міська рада Житомира буде відшкодовувати відсотки за кредитами, залученими ОСББ на здійснення енергомодернізації будинку

17 червня виконавчий комітет Житомирської міської ради затвердив Порядок здійснення відшкодування з місцевого бюджету відсотків за кредитами, залученими ОСББ, які беруть участь у Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім».

Місцева програма підтримки ОСББ у Житомирі розроблена для підтримки та стимулювання діяльності об’єднань співвласників, які впроваджують енергоефективні заходи у своїх будинках за умовами Програми та покращують умови свого проживання, зменшують використання енергії, покращують зовнішній вигляд житлових  будівель.

«Енергомодернізація житлового сектору – один із пріоритетів діяльності міської ради. Адже в результаті реалізації  проєктів з енергоефективності співвласники таких будівель  можуть не лише заощадити кошти на комунальних послугах, а й  підвищити рівень комфорту свого життя», – коментує директор департаменту економічного розвитку міської ради Микола Костриця». 

Щоб отримати відшкодування відсотків за кредитами, ОСББ-учасникам програми «Енергодім» необхідно звернутися до управління муніципального розвитку Житомирської міської ради із заявою про резервування коштів, у якій  мають бути зазначені орієнтовні умови кредитування. 

Представники міської ради наголошують, що до заяви обов’язково необхідно додати копію повідомлення про схвалення Фондом енергоефективності заявки на участь у програмі «Енергодім». 

Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності, додає, що активна співпраця з Житомиром триває давно. Зокрема, після підписання Меморандуму у лютому 2020 року та спільних обговорень з міським головою і представниками профільних департаментів, затвердження місцевої програми підтримки у місті стало можливим. 

«Зараз Фонд отримав з Житомирської області  5 заявок на участь в Програмі, і ми переконані, що після цього оголошення про додаткову підтримку від міста, ще більша кількість ОСББ захочуть долучитися до Програми і отримати грант на здійснення енергомодернізації свого будинку» – коментує очільниця Фонду.

Актуальну інформацію про кількість та географію  підписаних Меморандумів про співпрацю, а також деталі про оновлені місцеві Програми підтримки ОСББ-учасників Програми «Енергодім» ВІДСЛІДКОВУЙТЕ НА КАРТІ

Нагадаємо, що про початок партнерства Житомирської міської ради та Фонду енергоефективності  було оголошено 11 лютого 2020 року.