З 05 липня 2022 року вводяться в дію нові зміни до Програми «ЕНЕРГОДІМ»

28 червня 2022 року Наглядова рада ДУ «Фонд енергоефективності» затвердила чергові зміни до Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ» та Порядку верифікації Проектів/Заходів з енергоефективності, що здійснюються за участю Фонду.

Зокрема, зміни передбачають надання Бенефіціарам права реалізувати будівельні роботи в п’ять кроків, незалежно від загальної вартості Проекту за пакетом заходів «Б». Таке рішення ухвалене з урахуванням складної економічної ситуації в країні, та у зв’язку з тим, що за нинішніх умов, учасники Програми «ЕНЕРГОДІМ» мають обмежений доступ до кредитних банківських продуктів. 

Детальний опис змін відображений у ПОРІВНЯЛЬНІЙ ТАБЛИЦІ.

Також Наглядовою радою ДУ «Фонд енергоефективності» ухвалено рішення про те,  що документи, подані у вигляді електронних примірників, засвідчених КЕП голови правління ОСББ або КЕП фізичної особи, яка є головою правління, не потребують подальшої заміни на паперові примірники/копії.  Ця зміна застосовується також і до тих учасників Програми, які вже надали свої документи в електронній формі до прийняття вказаного рішення.

Оголошення щодо введення в дію зазначених вище змін, опубліковане на сайті Фонду. Зміни вводяться в дію з наступного дня після публікації оголошення, тобто з 05 липня 2022 року.

Текст Програми «ЕНЕРГОДІМ» зі змінами, а також супровідні документи, розміщені  на сайті Фонду у розділі “Документи”.

Нагадуємо, що 30 березня 2022 року Наглядова рада ДУ «Фонд енергоефективності» тимчасово спростила окремі положення Програми,  призупинивши дію ряду з них, оскільки деякі ОСББ, через воєнний стан в країні, не мають змоги подавати документи для отримання грантів згідно з чинними вимогами Програми «ЕНЕРГОДІМ».