Переможці конкурсу кращих проектів з енергоефективності-2020

Дирекція Фонду енергоефективності затвердила результати конкурсу кращих енергоефективних проектів Нагорода Фонду енергоефективності – 2020” («Energy Efficiency Fund`s Awards – 2020»), які рекомендував конкурсний комітет у складі 12 незалежних експертів та фахівців Фонду.

Мета конкурсу – визначити кращі енергоефективні проекти, реалізовані ОСББ минулоріч у межах програми “Енергодім” і пілотного проекту “Перші ластівки”, а також кращі громаду, енергоаудитора та профільне медіа.

Для цього Фонд оголосив чотири номінації: «ЕНЕРГО-ДІМ», «ЕНЕРГО-ГРОМАДА», «ЕНЕРГОАУДИТОР» та «ЕНЕРГО-МЕДІА».

Так, у номінації «ЕНЕРГО-ДІМ» обрано два переможці за двома категоріями: ОСББ, які реалізували у будинку пакет заходів А “Легкий” та ОСББ, які реалізували пакет заходів Б “Комплексний”. 

Зокрема, за пакетом заходів А переможцем оголошено ОСББ «Заболотного 59, 59/1, 59/2», яке отримало 69 балів зі 100 можливих, а за пакетом заходів Б – ОСББ «Липи-2» з результатом у 80 балів.

Перемогу в номінації «ЕНЕРГО-ГРОМАДА» здобули одразу два учасники: Львівська та Миколаївська міські ради, кожна з яких набрала по 81 балу зі 100 можливих.

У номінації «ЕНЕРГОАУДИТОР» переможцем конкурсу став Вячеслав Кобець, фізична особа-підприємець, який отримав 85 балів зі 100.

Водночас, конкурсний комітет не обрав переможця у номінації «ЕНЕРГО-МЕДІА», оскільки на неї подав заявку лише один учасник. Проте, єдиний учасник у цій номінації – Дмитро Литвиненко отримає відзнаку Фонду енергоефективності.

Крім того, Дирекція Фонду енергоефективності вирішила надати іншим учасникам енергоефективного сектору низку відзнак за активну діяльність у цій сфері та за вагомий внесок у просування енергоощадних заходів серед ОСББ.

Урочисте нагородження переможців відбудеться 19 травня в рамках 23-ї Міжнародної виставки Aqua Therm Kyiv.

За промокодом ENERGODIM ви маєте можливість відвідати церемонію нагородження переможців та виставку безкоштовно, реєстрація на захід за посиланням: https://bit.ly/3tYxxxt 

Нагадаємо, прийом заявок на участь у конкурсі тривав з 4 березня до 18 квітня 2021 року включно.

У разі виникнення додаткових запитань щодо порядку проведення конкурсу просимо звертатись на електронну пошту: contest@energodim.org