28 міст України підписали Меморандуми про співпрацю з Фондом енергоефективності

23 вересня в межах другого Всеукраїнського форуму Фонду енергоефективності, 28 міст дистанційно підписали Меморандуми про співпрацю з Фондом енергоефективності.

Бар, Обухів, Переяслав, Буча, Ірпінь, Тлумач, Хуст, Тячів, Іршава, Олександрія, Світловодськ, Приютівська селищна ОТГ,  Костопіль, Вараш, Охтирка, Ромни, Чортків, Збараж, Любешівська селищна рада, Рожище, Прилісне, Горохів, Люблинець, Ковель, Селидове, Славутич, Бахмут, Калуш оголосили про співпрацю з Фондом енергоефективності в межах реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків  «Енергодім».

«Дуже приємно, що сьогодні так багато міст розуміє важливість спільної роботи у сфері термомодернізації багатоповерхових будинків. Добре, що наша комунікація з муніципалітетами тільки посилюється та масштабується. Програма Фонду дозволяє ОСББ та місту економити на комунальних послугах та інвестувати в комплексне оновлення будинків. Тільки партнерство та спільна фінансова допомога мотивуватиме співвласників будинків не зволікати, а змінювати умови проживання в своїх будинках, робити їх ощадливими» коментує Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності.

Володимир Шматько, мер Чорткова: «Сьогодні в колі однодумців приємно підписувати меморандум. Адже ми всі розуємо, як зараз важливо об’єднуватися  та реформувати підходи енергоефективності житлового Фонду. ОСББ нашого міста вже активно співпрацюють з Фондом, подають заявки та  термомодернізують будинку».

Станом на 24 вересня вже 132 меморандуми Фонд енергоефективності підписав з містами України.

Олег Кіндер, мер Ковеля: «Я впевнений, що співпраця з Фондом дозволить нам розбудити у співвласниках жагу до відповідального користування будинком. Вірю, що спільними зусиллями зможемо мотивувати мешканців впроваджувати кращі енергоефективні практики у власних будинки».