Фонд енергоефективності долучився до дискусій в межах щорічного Європейсько-українського енергетичного дня

Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності стала спікеркою Європейсько-український енергетичний дня в межах тематичної сесії про енергоефективність та перспективи декарбонізації в Україні.

«Фонд енергоефективності є однією із ключових державних установ, діяльність якої безпосередньо впливає на досягнення показників «Зелена угода»» наголошує Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності.

Щорічно Європейсько-Українське Енергетичне Агентство організовує Європейсько-український енергетичний день  – одну з найвидатніших конференцій в галузі відновлюваної енергетики та енергоефективності України.

Цього року учасники заходу дискутувати в 4 тематичних сесіях:

  1. Українська енергетична політика в рамках «Зеленої» Угоди ЄС
  2. Енергоефективність та перспективи декарбонізації для України
  3. Відновлювана енергетика: імплементація Меморандуму та інвестиційний клімат
  4. Можливості фінансування Зеленої Угоди для України

Серед спікерів заходу: представники Секретаріату Енергетичного Співтовариства, Міністерства енергетики України, НЕК «Укренерго», Делегації ЄС в Україні, Міністерства розвитку громад і територій, Постійного Представництва Європейського інвестиційного банку в Україні, Європейського банку реконструкції та розвитку, Green for Growth Fund, Світового банку, Державного Фонду Енергоефективності, Проекту ЮНІДО («Впровадження стандарту системи енергоменеджменту в промисловості України»)

Директорка Фонду енергоефективності розповіла про основні принципи діяльності Фонду як установи, що  розвиває ринок якісної термомодернізації багатоповерхових будинків. Учасники дискусії підкреслили важливість єдиного державного фокусу для реформування енергоефективності в житловому секторі.  

«Треба йти вперед і використовувати кращі комплексні практики для термомодернізації будинків. Варто зосередитися на якісних та дієвих механізмах модернізації, не робити такі дії клаптиковими, непостійними»  доповнює директорка Фонду.

Переглянути відеозаписи дискусій можна ТУТ