Третій набір слухачів Школи проектних менеджерів отримали свідоцтво про закінчення Школи

Понад 160 осіб закінчили навчання в Школі проектних менеджерів, щоб отримати професійні знання та здобути можливість допомагати ОСББ впроваджувати енергоефективні заходи за умовами Програми “Енергодім”.

Курс навчання було розроблено та поділено на тематичні блоки, які поєднали 12 вебінарів, під час яких обговорювали такі теми: як ОСББ взяти  участь у Програмі «‎Енергодім», як проводити загальні збори та мотивувати співвласників на участь у Програмі, як знайти та співпрацювати з енергоаудиторами та проектувальниками, а також всі аспекти реалізації проекту згідно етапів Програми.

«Завжди приємно дивитись та спостерігати за прогресом фахівців з супроводу проектів. Починаючи з першого та до останнього вебінару. Але більш за все я радію коли ОСББ отримує відшкодування по заявках підготовлених слухачами школи. Сподіваюсь що побачу імена слухачів в заявках вже найближчим часом»‎ коментує Олег Покідько, начальник відділу розвитку та навчання Фонду енергоефективності.

Важливо!

Реєстрація на четвертий набір до школи проектних менеджерів (25 січня – 5 лютого 2021) вже відкрита. Всі охочі можуть ПОДАТИ ЗАЯВКУ  до 23 січня 2021.

Згодом опублікуємо більше інформації про наступний набір. 

Нагадаємо, що за умовами Програми «Енергодім», ОСББ з 4 серпня 2020 року можуть залучати професійний супровід проектів енергомодернізації будинків та отримувати відшкодування вартості таких послуг у розмірі до 70%.

Детальніше про особливості роботи проектних менеджерів  ЧИТАЙТЕ ТУТ